MÜŞTERİ HİZMETLERİ | SİPARİŞ TAKİP | İLETİŞİM

Şifremi Unuttum ?Şifre hatırlatması için sisteme kayıtlı e-mail adresinizi giriniz.Ürün Grupları

Arama

Markalar
İndirimli Ürünler
Yeni Ürünler
Kargo


Yeni Ürünler
GununFirsatlari

İndirimli Ürünler

Bu alana reklam ve içerik girebilirsiniz.

Erzincan’ın doğal güzelliklerinin ve konumunun bir getirisi olarak yöresel ürünler açısından zengin illerimiz arasındadır. Erzincan Tavan Leblebisi, Erzincan petek ve süzme balı, Erzincan üzümü, pestili ve dahası...

Keskin Kuruyemiş Erzincan’da 1992 yılında hizmet vermeye başlamış olup yıllardır kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile Erzincan’da kuruyemiş ve yöresel ürünler denildiğinde akla gelen ilk isim olmuştur. Erzincan’dan gurbete dönenler, yanlarında bu güzel diyarın en doğal ve sağlıklı ürünlerini götürürken Keskin Kuruyemiş markasını tercih ederek bizi zirveye taşımıştır. Yıllarca büyüyen müşteri kitlemizi memnun etmek için her geçen gün daha özveriyle hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Bugün Erzincan merkezdeki tek şubesinde günlük kavrulan kuruyemiş çeşitleri, eşsiz yöresel ürünleri en çok tercih edilen kuruyemiş markasıdır.

Her gün genişleyen yelpazemize bugün Keskin Kuruyemiş aracılığıyla bizi marka yapan Erzincan’ın en taze ürünlerini artık hızlı bir şekilde Türkiye’nin her yerine ulaştırıyoruz. Erzincan Tavan leblebisi, Erzincan balı, üzümü, kuruyemişi, pestili ve tüm yöresel ürünleri Keskin Kuruyemiş kalitesine yakışır tazelik ve lezzette kapınıza kadar getiriyoruz.

Günün Fırsatları
Sepetim


Sepetinizde Şuanda ( 0 ) Ürün Bulunmaktadır.


Sayfalar

Kargo Sağ


Kredi Kartı


Günün Fırsatları
Yeni Ürünler
İndirimli Ürünler

Bu alana reklam ve içerik girebilirsiniz.