loader

Keskin Kuruyemiş Kurumsal

Kaliteli ve güvenilir, taze kuruyemiş ve yiyeceklerin adresi olan şirketimiz, müşterilerimize her daim güvenilir lezzetlerini sunuyor. Sağlıklı olanın peşinden gittiğimiz şirketimizde, güvenilir olmayan hiçbir gıdaya yer vermiyoruz. Böylece, sizlerin sağlığını bizlerin de kalitesini hiçbir zaman hiçe saymıyoruz. Güvenli, kaliteli, hijyenik ve taze olarak kuruyemiş tüketmek isteyen müşterilerimiz, 1992 yılından beri bizleri tercih etmektedir.

Yöresel Lezzetlerin Tadını Çıkartın

Yöresel yiyecekler, hem insanların sağlığına faydalı hem de ağız tadına yeni bir soluk katmaktadır. Kendi üretimimiz olan, taze kavurduğumuz kuruyemişlerimiz ve dahası bulunan ürün yelpazemizde, sağlığı ayağınıza kadar getiriyoruz.

Geniş ürün yelpazemizden kısaca söz edersek:

Kuruyemişler,

Pestiller ve kömeler,

Yöresel ballar ve ürünler,

Lokumlar,

Türk kahvesi ve çiğ ürünler,

Hediyelik özel ürünler

Müşterilerimizin doğal olana, kaliteli ve güvenilir şekilde ulaşması bizler için son derece önemlidir. Bu yüzden güvenilir personelimiz ve hijyenik paketlerimizle her zaman sizlere hizmet vermek için hazır bekliyoruz.

Vizyonumuz

Yöresel yiyeceklerimiz arasında yer alan kuruyemişler, meyve kuruları, ballar ve çerezleri, yerel olarak Erzincan halkına, genel olarak tüm ülkemize dağıtmak amacıyla 1992 yılından beri hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize güvenli, sağlıklı, kaliteli ve hijyen koşullarına uygun kuruyemiş imkanı sağlıyoruz. Kaliteli hizmetlerimizi her geçen gün daha da geliştirerek, günlük kavrulan kuruyemiş ürünlerimizin satışını yapıyoruz.

Misyonumuz

Genişlettiğimiz üretim ve dağıtım alanımızda, müşterilerimize her zaman kaliteli ürünlerimizi ulaştırma hedefindeyiz. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bizler de online siparişler konusunda kendimizi geliştirdik. Ülkemizin her noktasına ürün ulaşımı sağladığımız şirketimizi gelecekte, kuruyemiş sektöründe ülkemizi yurt dışında da temsil etmeyi planlıyor. Müşteri memnuniyetimiz ve iş ortaklarımızla birlikte, gelecekte de işletmemizi her zaman hızlı ve güvenilir olarak göreceğiz.

Yöresel Ürünlerimize Ulaşın

Ürünlerimizi sizlere ulaştırma ve geliştirme aşamaları için her zaman teknolojiden faydalanıyoruz. Bülten çıkartarak sizleri bilgilendiriyoruz. İşletmemizde özel olarak yapılan indirimleri takip etmek ve dahası hakkında bilgi sahibi olmak için abone olabilirsiniz. Firmamız, müşterilerine uygun fiyatlarda sağlıklı yöresel ürünleri sağlıyor. Müşterilerimiz, her zaman alanında uzman kadromuzla karşılanıyor. Araştırma ve geliştirme çalışmalarımız hız kesmeden devam ederken, sizlere en faydalı olacağımız şekilde çalışıyoruz.

Üye Girişi

Şifrenizi hatırlatalım mı?
Üyeliğiniz yok mu ? Hemen üye olun.

favori listem